İnternet aleminde rekabet asla durulmaz

Blog geri dön

İnternet aleminde rekabet asla durulmaz

Profesyonel anlamdaki konumunuz veya hitap ettiğiniz pazar ne olursa olsun internet aleminde rekabet asla durulmaz. Neresinden bakarsanız bakın; artık siz de bu rekabete müdahil olarak, daha fazla ziyaretçi …

Profesyonel anlamdaki konumunuz veya hitap ettiğiniz pazar ne olursa olsun internet aleminde rekabet asla durulmaz. Neresinden bakarsanız bakın; artık siz de bu rekabete müdahil olarak, daha fazla ziyaretçi ilgisini çekme mücadelesinde yerinizi almışsınızdır. Bir nevi düello bile olarak adlandırabiliriz. Bu kadar şaşırtıcı olan şey sadece yüksek dozda olan bu acayip zor yarış değil, aynı zamanda insanların dikkat sürelerinin sadece saniyelerle ölçülecek noktaya kadar da düşmesidir.

Burada şöyle bir husus kendini gösteriyor, sitenizi sonuç odaklı tasarlıyorsunuz. Bu yeni müşteriler çekmenize, ürün satışı gerçekleştirmenize,bir hizmet sağlamanıza yardımcı olabilir. Buradaki kilit nokta, sizin için asıl mühim olan şeyin sitenize yeni bir ziyaretçi girdiğinde hedeflenen aksiyonu gerçekleştirmiş olmasıdır.

Eğer ki bu ziyaretçiler olmasını umduğunuz şeyleri yapmadan sitenizi terk ediyorlarsa, bir nevi fırsatı teptiğiniz anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön