Mümkünse Müşterilerinizin E-Posta Adreslerini Alın

Blog geri dön

Mümkünse Müşterilerinizin E-Posta Adreslerini Alın

Bu amacınız için E-posta formlarını kullanabilirsiniz. Hepimizin de tahmin edebileceği gibi bu listeyi bir çeşit ganimet gözüyle görebiliriz. E-posta listesi bizim için bulunmaz bir nimettir.

Bu konudaki fikriniz ne olursa olsun sitenize geri dönüş trafiğinizi arttırma sizin için çok kritik bir başarıdır. Sitenize gelen bir ziyaretçinizin bir daha gelmemesi sizin için bir kayıptır. Her dönmeyen ziyaretçiye kaçan bir fırsat gözüyle bakmanız gerekir.

E-posta adreslerini almanız ve ekleyeceğiniz yeni şeyler olduğunda tekrardan iletişim kurmanız ziyaretçileri sitenize yeniden ağırlamanız açısında çok mühim. Bu fonksiyon için Bloom plugini size kolaylık sağlayacaktır.

Kenar çubuğu formları gerçekten ergonomik fakat pop-up formlarının daha iyi performans elde ettiği de rivayetler arasında. Siz pratik anlamda her ikisini de deneyerek daha iyi sonuç aldığınızdan emin olarak, tercihinizi o yönde kullanmanız tavsiye edilir. Yukarıda da bahsettiğimiz zengin ve mükemmel içerikli yazılarınızda bu e-posta toplama eklentileri kullandığınızı düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön